Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb módszer arra,...

Zebra Zoltán kérdése:

Mi a legjobb módszer arra, hogy sima, szép arcom legyen?

Figyelt kérdés
Ajánljatok olyan termékeket/módszereket amik nektek beváltak és rendszeresen csináljátok/használjátok, másrészt nekem elég sok bajom van a szempillámmal..azt hallottam, hogy a ricinus olaj segít a hajápolásban és a szempilla dúsításban. Ez igaz? Nagyon megköszönöm annak aki segít.:)

2014. szept. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

A ricinusolaj nem csinál semmit a szempillákkal, két hónapig használtam, de csak a szemem gyulladt be tőle...

Az arcodat hetente egyszer radírozd le, de ne bolti vackokat használj, azok semmit nem érnek.

Ha zsíros a bőröd használt szódabikarbonát, ha száraz, akkor kristálycukrot vagy tengeri sót.

Radírozás után kend be az arcod facsart citromlével, ez összehúzza a pórusokat, és mivel savas, gyorsítja a bőr regenerálódását, gyógyítja a kis sebeket, pattikra is jó.

2014. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom! :)
2014. szept. 7. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 7 évig kínlódtam ronda bőrrel, az egyetlen dolog, ami nekem bevált úgy, hogy azt hitték, sminket hordok még akkor is, mikor nem, az a paleolit étrend és életmód.
2014. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a víz csodákra képes
2014. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A citrom nem savas.
2015. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!