Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tab multivitaminos hajkrémről...

Tab multivitaminos hajkrémről beszerezhető valahol még? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Rossmannba szoktam venni de mostanába nem látok ,ugye még beszerezhető valahol? Most vettem egy Loreal hajápolót de nem az igazi. Esetleg tudtok valami hajkrémet,hajápolót amit hajmosás után nem kell lemosni és selymesebbé erősebbé teszi a töredezett hajamat? Előre is köszi a válaszokat

#hajápoló #multivitaminos hajkrém
2014. szept. 16. 20:06
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de én is ebben a témában kutatok, és ezt találtam:


[link]


Náluk az a probléma, h. 10e. Ft a min. rendelési érték. Talán érdemes felhívni őket, és megkérdezni, h. mely üzletek rendelik ezt a terméket tőlük. Bár nem biztos, h. ezt az infót szívesen megosztják, de egy próbát megér.


Esetleg, ha azóta találtál olyan hajkrémet, hajbalzsamot, amit nem kell kimosni a hajból, kérlek tudasd velem is, mert égen-földön próbálok keríteni, de csak hajspray van a piacon. Korábban Avon terméket használtam, de az is eltűnt.

2015. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne nekem is a kedvencem volt !!
2015. márc. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!