Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom eldonteni h milyen...

Nem tudom eldonteni h milyen szinure fessem be a hajam Most vissza van festve az eredeti saten, sotetszoke, olyan mokkacsinno szinre es be szeretnem festeni feketere mert mindig is imadtam a feketet nos?

Figyelt kérdés
A szemem szine eros kek a forom vilagos de nem annyira inkabb kozepes a ruhataran pedig szines de inkabb olyan officeos nem nagyon rikito szinek .

2014. okt. 1. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki először egy csokoládébarnát. Azért is mert ha meg unod nagyon nehéz lesz vissza kapnod a saját hajszíned vagy esetleg világosabbat. Ha pedig le szívatnád eléggé roncsolná a hajad amit csak egy fodrász tud helyre hozni hajvágással. Vagy ha le növeszted viszont az elég hosszú és csúnya folyamat.

De ha úgy gondolod hogy ez a te színed és jól állna akkor hajrá. :)

2014. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék szemhez nagyon szép a fekete haj :)
2014. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindig a vilagosabbol haladj a sotetebbre, mert a feketebol nincs visszut, vagy csak nehezen es a haj minosege issza meg a karat... probalgass szinezovel talan, de tuti a fekete jo allna szeritnem :)
2014. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy színező sampont és kipróbálod, az kikopik 4-6 mosás után, ha nem tetszik. A leírásod nagyjából illik rám is, de nekem nem állt jól a fekete haj, mivel inkább világos rózsaszínes vagy barnább bőrhöz jó. Nekem meg enyhén sárgás a bőröm. Nagyon öregített a fekete és olyan volt a hajam mint valami paróka.
2014. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legsötétebb barnával próbálkozz először, arról még mindíg válthatsz feketére.

Én egyébként imádom a fekete hajamat, mindig is fekete akartam lenni, és nagyon megérte, mert jól áll nekem. Viszont vígyázni kell vele, mert keveseknek áll jól, és iszonyatosan nehéz megszabadulni tőle.

2014. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!