Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kicsapnának...

Szerintetek kicsapnának rózsaszín haj miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, elég fura kérdés, de mindig is tetszettek az élénk hajszínek. Először vörösben gondolkodtam, de a rózsaszín jobban tetszik. Tudom, hogy nagyon hamar el fog halványulni a színe, roncsolódik a hajam, stb, de ki szeretném próbálni.

Természetesen nem most, év közben, hanem nyáron, és ha bejön, esetleg ezzel indítani a következő tanévet. Szerintetek kicsapnának érte?

És légyszi normális válaszokat adjatok.:D



2014. okt. 6. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hány éves vagy, és milyen szigorú a sulid.

Nálunk 9.-ben volt egy csaj, aki minden hónapban más színű hajjal jött be, volt hogy egyszerre volt piros-kék-zöld-narancssárga-pink-fekete a haja, de nem lett belőle baj, nem szóltak érte a tanárok. (Max annyit, hogy ők a helyében nem festenék ennyit, ha szeretné, hogy 30 felett is maradjon haja)

2014. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az iskola házirendjétől függ csak, abban engedik az ilyet?
2014. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Most vagyok nyolcadikas, szóval nem érzem még úgy, hogy hajat kéne festenem.

A gimnázium, amit elsőnek szeretnék megjelölni, tudtommal nem tiltja a hajfestést, illetve a házirendben csak ápolt külsőt kérnek.

Csak attól tartok, hogy a rózsaszín nagyon kirívó lenne, túl harsány.

2014. okt. 6. 13:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgyis ajánlatos elmenni megnézni a választott sulikat, majd körbenézheted, hogy néznek ki az odajáró diákok. :)
2014. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam nyílt napon, erről nem volt szó, de a házirend nem tiltja:) Csak kíváncsi voltam, hogy szerintetek túl merész-e:D
2014. okt. 6. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerencsés egy új suliban úgy kezdeni, hogy feltűnősködsz bárhogyan is. A legtöbb emberben ellenszenvet kelt az ilyen, és ezzel bizony magadnak csesznéd el a következő éveidet. Na meg a szín kikopik egy hét alatt és elég igénytelenül néz ki utána.
2014. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nem feltűnősködni szeretnék, sőt, rettentően csendes vagyok, egyszerűen tetszik ez a hajszín. :) Ha pedig egy hajszín elcseszi mind a négy évemet, akkor elég rossz az osztályközösség, valamint az emberek gondolkodása.
2014. okt. 6. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Pff nehogy már az rontsa el az éveit :D hogy rózsaszín a haja :D ugyanmár :) középsuliban lehet simán!
2014. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, ha valamivel feltűnik az ember, csak ne az ostobaságával. Márpedig egy igényes (!), de kicsit extrém haj nem jelenti azt, hogy a viselője buta. Különben meg az a tapasztalatom, hogy a tanárok tolerálják a különcséget, ha egyébként jó eszű, rendesen viselkedő az illető.
2014. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz feltűnősködni akkor főleg ne legyen feltűnő hajad. Ezek a kék/lila/rózsaszín félék inkább vagány hajszínek, kell hozzá egy vagány csajos egyedibb stílus. Azt írod te egy csendes lány vagy... hogy illik ez össze? Mert az oké, hogy tetszik valami, de azért az fontosabb hogy mi áll jól neked.
2014. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!