Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kicsapnának...

Szerintetek kicsapnának rózsaszín haj miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, elég fura kérdés, de mindig is tetszettek az élénk hajszínek. Először vörösben gondolkodtam, de a rózsaszín jobban tetszik. Tudom, hogy nagyon hamar el fog halványulni a színe, roncsolódik a hajam, stb, de ki szeretném próbálni.

Természetesen nem most, év közben, hanem nyáron, és ha bejön, esetleg ezzel indítani a következő tanévet. Szerintetek kicsapnának érte?

És légyszi normális válaszokat adjatok.:D



2014. okt. 6. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináltasd meg!

én tavaly voltam kilencedikes, szőkén indítottam, majd voltam barna, vörös, barna, megint szőke, barna, és most éppen hupilila vagyok :DDD de tényleg, nagyon durván rikító lilás-rózsaszínes a hajam:3 :D

egy tanár se szólt be még soha, sőt még meg is dícsérték, vagy elmondták hogy szerintük melyik áll a legjobban.

max annyi negatívuma van, hogy te leszel a rózsaszín hajú lány :D

2014. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egy csendes embernek is lehet színes haja, úgyhogy nem értem a logikádat.

Utolsó válaszoló: Remélem velem is így lesz, úgy döntöttem először a hajszínező krétát próbálom ki, hogy ne sokkoljam az embereket, bár ki tudja, lehet nem fog tetszeni nekik a rózsaszín-kék hajvég:D

2014. okt. 11. 13:54
 13/13 anonim válasza:
nálunk tavaly 8.ban volt egy FIÚ aki lila hajjál jött suliba egy hétig. a tanárok csak röhögtek rajta, nem kapott semmit.
2014. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!