Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik dezodor szünteti meg...

Melyik dezodor szünteti meg tényleg a kellemetlen szagokat?

Figyelt kérdés
Amit idáig használtam azzal semmi gondom nem volt, de most valahogy 2-3 óra múlva úgy érzem mitha nem is használtam volna semmit. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2007. okt. 24. 15:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
81%

szia,


Nem tudom, hogy került ez a kérdés a terhesség rovatba. Próbáld ki a Rexona stifteket.

2007. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szia! A bőrön keresztül szívódik fel a legtöbb méreg. Fontosabb, mit kensz magadra, mint az, hogy mit eszel meg. Én az aloe stiftet ajánlom, terjesztőktől tudsz rendelni, aki benne van ebben az üzletben. Nagyon jó.
2007. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Az első válaszolónak üzenem, hogy a terhesek gyakrabban és erőteljesebben izzadnak és árasztanak kellemetlen szagokat, ezért tettem a terhesség rovatba a kérdést.
2007. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
nekem a Nivea dezodorok és hónaljstiftek nagyon bejöttek!!
2007. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Rexonát használok és az nagyon jó
2007. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nő létemre a fiú dezodorokra esküszöm, abból is az Old Spice-ra, annak is a stift változatára. Ezeknek az illata nem kirívó, esetleg vmilyen női parfümőt használhatsz melléje. Az utolsó a Kilimandzsáró kifejezetten enyhe illat. Persze, ha terhes vagy, az más, ott azért vigyázni kell, inkább 9 hónap izzadtan, mit egy életen át beteg gyerek.
2007. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szia. Nekem a Secret vált be,abbol is a platinum power.nagyon jo illata van és sokáig meg is marad.

Még az elottem hozzászolonak uzenem,hogy nem hinném,hogy baja lehet a babának a dezodoroktol,azért nem lokhetnek piacra akármilyen hulyeséget.és attol,hogy valaki terhes még nem szeretne budos lenni,ugynugy no akar maradni.én legalábbis nem tudnám elviselni hogy 9honapig egy gorény legyek.a babának meg biztosan nem ártanak a mai dezodorok.

2007. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Patikában lehet kapni a következő szert: Naturland: solutio antisudorica. Ez egy folyadék amit vattára téve be rákensz a hónaljadra fürdés után! Csak keveset, mert különben csip. Ez segit abban, hogy kevésbé izzadj és hogy ne legyenek foltosak a ruháid. Persze ez mellett minden reggel a secret platinumot (rózsaszint) használm! És tök jó!

2007. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a solutio antisudorica- t kóros izzadásra ajánlják! ha mondjuk már szó szerint folyik végig az oldaladon az izzadtság a hónaljadtól...! terhesen én nem használnám.
2007. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

én hasonló bajokkal küzdöttem

de van olyan fa stift aminek kék s szine és sport extra vagy vmi ilyesmi van ráírva az a jó

de azt hallotam hogy az olyan deok amibe aluminium van rákot okoz nem tom mennyire igaz se szerintem nem hülyeség

2007. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!