Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik dezodor szünteti meg...

Melyik dezodor szünteti meg tényleg a kellemetlen szagokat?

Figyelt kérdés
Amit idáig használtam azzal semmi gondom nem volt, de most valahogy 2-3 óra múlva úgy érzem mitha nem is használtam volna semmit. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2007. okt. 24. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
draga de egesz nap tart nem csak terhesen hasznaltam,dolce-gabbana light blue stift
2007. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Kimutatták, hogy azok a deók, amik alumíniumot tartalmaznak, rákot okoznak. Méghozzá úgy, hogy felkened a deót, nem tud lebomlani az aluminium, felgyülemlik, kialakul a ciszta és rosszabb esetben más is. Én így jártam. Szép kis csomó alakult ki a jobb hónaljamban. Úgy kenegessétek magatokat aluminiumos vackokkal. Lehet venni aluminium mentes deókat, amik lehet, hogy nem olyan hatékonyak, többször kell használni, de legalább nem kell felvágni a hónodat, mint nekem.


Ami a sudoricát illeti, az nagyon erős. Vigyázni kell vele.

2007. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eddig a Dovera esküdtem, de kipróbáltam az Aloe Ever-Shiledet és ez nagyon bejött! Nem tartalmazz káros anyagokat, ráadásul illatmentes!!!!
2008. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Sziasztok!


Szerintem a deo sokkal jobb, mert nem hagy nyomot se! Rexonából most amúgy is tök sok új illat van!

2009. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az izzadás alpvetően nem rossz dolog, mert így hűti magát a szervezet. A gond az hogy az izzadságban megtelepedő baktériumoknak van rossz szaga. Tehát nem az izzadást kell gátolni hanem a baktériumok szaporodását.

Nekem ez vált be, mivel természetes növényi kivonatokkal oldják meg a mikróbák elszaporodását, így nem káros a bőrre.


[link]


Kicsit fura neve van :)

2014. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!