Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj pártiak: ha baleset...

Hosszú haj pártiak: ha baleset miatt nem tudnád többé eléggé felemelni a karodat, ahhoz, hogy frizurát készíts, inkább levágatnád a hajadat?

Figyelt kérdés
Úgy értem sokkal a vállak fölé nem megy. A fésülködés nem gond, de feltűzni, csattok stb. lehetetlen. Ebben az esetben, vágatnál inkább egy rövid, frizurát? Vagy hagynád hosszan és másokat (család) kérnél meg minden nap valamire ( a hajmosásnál úgyis kell, hogy segítsenek).
2014. okt. 30. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Én amúgy is vagy leengedve, vagy tarkón copfban vagy az egyik vállamon előrevetve fonva hordom. Sosem tűzöm fel, és nem hordok csattokat.

2014. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam frizurát... életemben össze sem kötöttem még a hajam. Szóval nem vágatnám le.
2014. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam túlzásba esni vele, jó az leengedve is általában.

Rövidre biztos nem vágatnám, tapasztalatból tudom, hogy egy rövidebb haj sokkal több macera ilyen szempontból. Ha nincs beállítva, akkor iszonyat hülyén néz ki, nem elég eligazgatni és megfésülni a végét. Szóval minden nap meg kéne kérnem valakit, hogy csinálja meg... akkor meg már ugyanott vagyunk, nem?

2014. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, inkább hordanám mindig kiengedve. Ha kicsit váll fölé megy a kéz, akkor valamennyire össze lehet fogni.
2014. okt. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!