Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj v. inkább...

Csatos póthaj v. inkább felvarrós, illesztéses?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék póthajat, viszont nem tudom eldönteni, hogy csatos póthajat vegyek, vagy inkább felillesztessem.

Mindkettő mellett vannak érveim, és ellenérveim.

Például: Tartok tőle, hogy csatos póthajnál, ha fújna a szél, kilátszanának a csattok meg a póthaj teteje. De annyiból lenne jobb, hogy ugye ezeket le lehet csatolni, ez előny lenne, főleg hajmosásnál, viszont ez a hőillesztésesnél nem megoldható. Nekem meg muszáj legalább 2 naponta hajat mosnom, nagyon hamar zsírosodik a hajam, de hőillesztésesnél hamarabb roncsolódna így a haj.

Nektek milyen van?

Ha hőillesztéses, hogyan oldjátok meg a (sűrű) hajmosást?



2014. okt. 30. 21:47
 1/3 Ivett.999 válasza:
100%

Nekem volt mindkettő.:)

Igazából tapasztalat az,hogy a csatos tényleg nem olyan stabil a fejeden,mint a hőillesztéses.Hőillesztés a keratinos,szerintem sokat tud nőni a haj de mindenképp olyan ember rakja fel aki ért hozzá.A csatosnak annyi előnye van hogy könnyebb nélküle hajat mosni.:)

2014. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%
Egyiket sem ajánlom. A hőillesztés a legkárosabb megoldás, szétcseszi a saját hajad, ráadásul visszarakáskor mindig rövidül a póthaj. Csatos ugyan nem károsítja, de sose lesz természetes hatása, na meg elég időigényes fel -le rakosgatni. Amit ajánlok az a mikrohüvelyes felrakás. Nem éri semmi káros ragacs a hajadat, és nem is rövidül, észrevehetetlenek a hüvelyek, és hamar hozzá lehet szokni! Remélem segítettem!
2014. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A mikrohüvelyes megoldással is fodrászhoz kell rohangálni 3-4 havonta, mint a hőillesztésessel? (lenövés miatt)

2014. nov. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!