Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a hajam minél...

Hogyan tudnám a hajam minél gyorsabban megnöveszteni?

Figyelt kérdés
Olyan derékig érő hajat szeretnék csak az a baj,hogy a hajam vége úgy göndörödik mintha mesterséges lenne és ami nő az rögtön göndör lesz ezért sokkal lassabbnak tűnik :(
2014. okt. 30. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Ricinus olajal kenegesda végét mondjuk etől picit zsiros hatása lesz
2014. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!:) Amilyen olajokat írok, csak úgy használd ha NAGYON NAGYON alaposan kimosod + még ha nagyobb változást akarsz elérni összevegyítheted őket, én is így csinálom és nagyon elégedett vagyok a hajammal .:) Csinálhatod úgy is, hogy egész éjszaka a fejeden hagyod, így jobban betudnak hatolni és jobb eredményt fogsz elérni. De például ha ez nem lehetséges csak pár órát tudod rajtahagyni, akkor hájszárítóval száríts rajta, és legyen a hajad előre felmelegített törülközőbe tekerve. Ezeket keverd össze : Ricinus olaj ( gyógyszertárból tudsz venni ), olíva olaj, kókuszolaj ( gyógyszertár/drogéria ), én néha rakok bele napraforgóolajat is, argánolaj ( magyarországon nem igazán lehet kapni, de egy próbát megér), egy kis méz + e-vitamin kapszula! Ha ezeket összekevered és ráadásul éjszaka is fennhagyod nem fogsz ráismerni a hajadra! Ezeket minden második hajmosásnál használd, száraz hajra vidd fel! Utána használj, ha lehetséges sörös/ecetes öblítést. Jó hajazást :))

Ezt már másnak is elküldtem és neked másoltam be:) A lényeg, hogy NAGYON mosd ki ! :))

2014. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem ,köszi mindkettőtöknek :) !
2014. nov. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!