Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom minnél hamarabb...

Hogyan tudom minnél hamarabb megnöveszteni a hajam? A fodrász nagyon rövidre vágta le. Minél hamarabb meg akarom növeszteni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 13:08
 1/2 anonim válasza:
89%

várj vagy hajhosszabítás

nem tudsz mit csinálni hogy gyorsabban nőjjön...esetleg vegyél haj és körömerősítő tablettát, hátha az csinál vmit...mást nem tudok...remélem azért tudtam vmi hasznosat is mondani ;)

2010. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy idő, hogy a műtétem miatt rákényszerültem, hogy a következő módon mossak hajat: odaálltam a kád mellé és belehajoltam tehát a fejem lefele logott igy mostam a hajam. A lényeg az, hogy 2 naponta mostam a hajam és rohamosan nagyon sokat nőtt...mivel vér ment a fejembe sokkal több, ezért gyorsbban nőtt..olvastam, hogy a fejenállás is segit napi 1-2 perc. Lehet viccesen hangzik de télleg bejött. Legalábbis nekem. Unokatesóm fodrász azt mondta, hogy a sok zöldség gyümölcs is segit. És ha maszirozod a fejed. Hajrá én is ezt csinálom:) gyúrok a fenékig érőre.:D
2010. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!