Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit tehetek ilyen...

Szerintetek mit tehetek ilyen pattanások ellen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link] nagyon piros az arcom mind a 2 oldalt, 17 éves vagyok , már nagyon sokkszor voltam bőr orvosnál szedtem gyógyszert is az segitett , de már nem akkarom gyógyszerezni magam, kenőcsöket is de egy sem segitett.. valami tipp vagy hasonló esett ?

2014. nov. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
ha az orvos nem tudta akkor mi honnan tudnánk? nem rosszból kérdezem :D
2014. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az orvos csak kenőcsöket irt fel , már rengetegen túl vagyok de még nem láttam változást . Gondoltam volt már valaki hasonló helyzetben és neki sekitett valami ezért kérdezem
2014. nov. 2. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne bőrgyógyászhoz menj, hanem csináltass vérképet, vizeletvizsgálatot, góckutatást. Lehet gyulladás, góc van a szervezetedben, lehet hogy hormonbaj, de az is lehet, hogy csak vitaminhiányos vagy.
2014. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerinted az is okozhatja ? nemrégen voltam vér vizsgálaton és valami a véremben átlagon aluli volt már nem emlékszem mi , de ez már nekem elég rég óta van , lehetséges hogy az csinálja?
2014. nov. 2. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már annyira csúnya, hogy valószínű, belsőleg is kezelni kell A-vitamin alapú gyógyszerrel, egyébként heges marad. Bőrgyógyász elküld laborba, kér hormonvizsgálatot is, megnézi, hogy bírja-e a májad és felírja a tablettát és a kenőcsöt, havi kontrolllabor mellett. Legalábbis én ezt tenném. Nem vagyok a gyógyszerek mellett, főleg nem ezek ellen a hatalmas A vitamin bombák mellett, de inkább szedném fél évig, minthogy pszichésen megviseljen.
2014. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de azért egy góckutatás tényleg elkélne. :/
2014. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, azért írtam, hogy előtte teljes labor kell (és havonta a kezelés alatt is).
2014. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat
2014. nov. 2. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Roaccutan, Sotret kúra
2014. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szia, nekem is hasonlóan csunya volt az arcom, nekem a bőrgyógyász Roacuttan kezelést irt fel, ami nagyon sokat segitett, azt mondta hormon alapú az egész, mellette pedig irt fel külső kezelést is, a La Roche-Posay termékeit ajánlotta, ezek közül is az Effaclar gélt es az Effaclar Dou krémet irta fel, amelyek nekem nagyon sokat segitettek, persze nem egyből, idő kell hozzá és türelem, én is kezdtem használni és csak vártam vártam hogy mi lesz, aztán 2-3 hónap elteltével hatalmas változást vettem észre, nagyon örültem.

Azt tudni kell, hogy nem olcsók ezek a termékek, de hidd el megéri.

Minél előbb kell kezelni, mert ha nem akkor heges marad és azt már nem lehet nagyon eltüntetni.

2015. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!