Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után hatalmas, gyulladt pattanások jöttek ki az arcomon. Tapasztaltál már hasonlót?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt jelennek meg már második hónapja. Hatalmas, fájdalmas és gyulladt pattanásokról van szó, nem kis mitesszerekről. Ha történt már veled ilyen, leírnád, hogy mi volt a megoldás?


Bőrgyógyászhoz fogok elmenni, de nem csak a tünetet szeretném kezeltetni.


Előre is köszi!


22N


2014. nov. 17. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam így,hónapokig. Tejsavas arctisztítót vettem,radr,tonik és érzkeny bőrre való krém. A Neutrogena és az Eucerin jött be. A bőrgyógyászt nem javasolnám,mert olyan kencét vagy bogyót fog felírni,ami ugyan elmulasztja,de sokkal többet árt belülről. Cikkekben is olvastam,hogy ezek a gyógyszerek hosszú távon károsak! Inkább keress egy kozmetikust,aki tisztán tartja a bőrödet,akkor is ,ha ezek csak ideiglenesen jönnek ki. Gyógyteával is vigyázz,mert amijó lehet rájuk,bekavar a hormonrendszerbe. Mondom,a gyönyörű bőröm iszonyú lett,de elmúlt!
2014. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt elkezdtem szedni, szép, tiszta bőröm volt, alig voltak pattanásaim. Szedés közben ez csak javult, egyáltalán nem voltak pattanásaim, majd miután abbahagytam tágak lettek a pórusaim, hatalmas pattanásaim vannak és nagyon gyakran előjönnek. Szerintem kell akár egy év is, hogy rendbe jöjjenek.
2014. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy fórumban írta valaki, hogy két hétig cickafark teát, utána egy hétig pásztortáska teát ivott kúraszerűen, csak a menzesz idején tartott egy hét szünetet, és három hónap alatt helyrejött a ciklusa. Holnap elmegyek a háziorvoshoz, és kikérem róla a véleményét, meg ir/pcos vizsgálaton gondolkozom.

Egyébként rendszeresen sportolok, és igyekszem egészségesen, tisztán táplálkozni, nem eszem finomított szénhidrátokat és cukrot sem nagyon, figyelem a kalóriákat, a szénhidrátot, a fehérjét már lassan egy éve.

2014. nov. 17. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a fogamzásgátló össze zavarta a szervezeted.Hormonzavar alakult ki.Majd elmúlik,csak ne szedd az a szart!
2014. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ilyenkor "normálisak" a pattanások,ne láss rémeket mögötte! Egy évekig mesterségesen működtetett hormonrendszert hagytálmost magára,aminek helyre kell állnia. Igen,ezeket a teákat isszák ész nélkül néhányan.Azért ehhez szakértő kell,aki a te szervezetedre hangolja. Lett már a nagy okosságból meddősség és vetélés is. A gyógynövényeknek van káros hatásuk is,ha nem hozzáértően használja valaki.Az hogy xz-nak bejött,az egy dolog. Mi nagy gyógynövényesek voltunk a családban,mindent készítettünk,de volt háttértudás,nem csak a magunk feje után.De ebbe nem avatkoznék bele semmi teával. De ha nagyon rá vagy hangolódva,akkor csalánteával tisztíthatsz,de vigyázz,ne legyél terhes,míg iszod!
2014. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:)
2014. nov. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!