Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen szálas a hajam ha kimegyek a házból?

Figyelt kérdés
Bent még minden rendben van a hajammal, szép "tincses". De amint kimegyek, a levegő párájától azonnal szálas lesz, és utána kb egész nap olyan marad.. mit tehetnék ez ellen?

2014. nov. 21. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:

[link] Ilyesmi szokott lenni a hajam csak sokszor sokkal jobban szétállnak a hajszálak!

Nem száraz a hajam, puha és egészséges.

2014. nov. 21. 22:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függhet hogy miért lesz olyan. Pl.:a sampontól, vagy a balzsamtól de lehet a hajszárítótól is. Nekem is ilyen volt a hajam, mondjuk nekem nagyon sok hajam van. És minden reggel mikor kifésültem nekem már akkor szét állt és úgy néztem ki mint egy kis oroszlán és aztán rátaláltam az Avon egyik balzsamjára, azóta lecseréltem a fésűmet is. És rájöttem hogy valamilyen szinten a fésüléstől áll szét a hajam, így most már csak este jól kifésülöm, befonom, és mikor reggel felkelek kibontom a fonást a kezemmel kicsit átfésülöm, és tökéletesen áll. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem mindig fésülködöm, mert göndör a hajam és van amikor "nem kell" fésülködnöm, szépen áll meg mindent, de ha kimegyek a párás levegőre rögtön ilyen lesz a hajam. Balzsamot nem használok, a samponom pedig mindig más. [link] Ilyesmi hajkefém van.
2014. nov. 23. 16:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért olyan hajkefém van, mert pl a sima fésű már párszor beletört a hajamba. :"D
2014. nov. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!