Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reális? 50ooo ért póthaj...

Reális? 50ooo ért póthaj plusz felrakas? Milyen eredetű lehet?

Figyelt kérdés
70 cm sötét szőke a pothaj.eddig 2 hete van kb nagyon szép és jó hullámos. Vastagabb szerkezete az enyémnél.

2014. nov. 26. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem reális még maga a haj ára ennyi az azt mondom meglehet akció v valami de felrakással együtt az akkor nagyon átbaszás lehet ..mármint rossz minőségű
2014. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem igazi haj. Vagy nagyon kevéske... egyik sem jó, mert nem természetes, főleg ha nem is egyezik a saját hajad szerkezetével. Normális helyen olyat fel sem raknak ami vastagabb a saját hajadnál.
2014. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát remélem azért kitart valameddid. Azert kicsit bizakodó vagyok mert már rakattam nála 2 éve akkor barna volt 5o centi és 32000 Ft mindenestol. Azt birta 1,5 évig. Picit rövidebb lett mert naponta vasaltam de puha maradt.
2014. nov. 27. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem nem európai a haj hanem indiai pl :) de atól még lehet jó minőségű :)
2015. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az még mindig csodaszép :)
2015. febr. 4. 21:40
 6/6 A kérdező kommentje:
És emberi mert ha nem lenne akkor olvadna a 210 fokos hajvasalotol.
2015. febr. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!