Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Gyorsabban akarom megnöveszteni de nincs pénzem csilivili szerekre.. mit csináljak?

2014. dec. 13. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy a legegyszerűbb. Ha nincs pénzed hajvasalóra, göndörítőre, mindenféle hajformázó trutymóra, csak a legegyszerűbb, legkímélőbb (pénztárcakímélő) termékeket használod, akkor sokkal gyorsabban nő.
2014. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ricinus olaj.Keress ra a neten,mert mar nem tudom mivel kell meg ossze keverni,meg h h kell hasznalni.
2014. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz.. már halottam az olajrol de nem lesz zsiros a hajam tõle?
2015. jan. 1. 14:12
 4/7 Heni9988 válasza:

Nem lesz tőle zsíros a hajad ha rendesen kimosod. :)

Én olívaolajat+mandulaolajat+sheavajat+jojobaolajat használok,kb 5-6órát szoktam fent hagyni,2x samponozok..és ugyanúgy zsírosodik mint mikor nem használtam.Ricinus olajat jövőhónapban veszek,ha megyünk haza Magyarba.Sztem azzal se lesz gondom.Jah és egy időben almaecetes öblítést csináltam.Az is jót tett neki,augusztusban volt vágva kb 15cmter,mert kiszőkítettem sokszor,és nagyon tört....azóta mint a gomba úgy nő,és épp egy fél centit törik.Tervezem a hajvágó olló megvételét és majd magamnak vágom :) Bocsi,hogy sok lett csak jól esett leírni :)

2015. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Heni9988 válasza:
Jah még annyit,hogy sztem keverd be más olajjal,hogy folyékonyabb legyen mert egész sűrű olaj.Talán egy magába téleg nehezebb lehet kimosni...
2015. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Heni9988 válasza:
Még annyit,hogy a belső táplálásról se feledkezz meg! :D Vmi szépség vitamin,és nem az ilyen nagyon drágákra kell gondolni pl: biovanne (asszem 2ezer körül van.) Hanem Rossmann,DM, saját márká..nekem most altapharma van kovaföld+biotin,a hajamat én nem tudom erősítette-e,de ha abból indulok ki,hogy a körmüöm nagyon szép erős pedig 1 hónapja szedem és van benne még másfél levél....akkor biztos hajra is jó
2015. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.. :)
2015. jan. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!