Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe fog kerülni, ha...

Mennyibe fog kerülni, ha fodrásznál csináltatok kontyot?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen kezelhető hajam van, ezért otthon nem tudok tartós és szép kontyot készíteni. Egy szalagavatóra megyek vendégként. Nem kell elegáns frizura, csak egy egyszerű konty.

2014. dec. 19. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ahhoz tudni kéne, hogy hova mész fodrászhoz, mert mindenki más árakkal dolgozik. van aki 5000-ért csinál neked frizurát, de van aki 10-ért is
2014. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sőt, ennél nagyobb is a szórás, mint amit az első ír!

Láttam én már 1500-ért és 30000-ért csináltatott kontyot (az olcsóbb fodrász volt az ügyesebb egyébként).

Mibe kerül bemenni és megkérdezni?

2014. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem hangsújoztam ki eléggé. EGYSZERŰ kontyot szeretnék. Nem ilyen mindenféle szétturbózott több 10ezer forintosat. És gondolkodj már. Valószínűleg azért írtam ki ide, mert nem tudok csak ugy bemenni, és megkérdezni, mert akkor márt megtettem volna.
2014. dec. 19. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Az árakat nem mindenki úgy kalkulálja, hogy egyszerű vagy bonyolult, sokkal több összetevője van. Tényleg nagy a szórás, a pár ezertől a csillagos égig van a határ.
2014. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anide_enez válasza:
3500 - 6000 Ft között szerintem van aki megcsinálja,ha nehezen kezelhető a hajad akkor a fodrásznak is több időt vesz igénybe, ezért lehet drágább is.A lényeges az is hogy frissen mosott hajjal nem lehet jól dolgozni.Esetleg kérdezd meg ha feltűzést kérsz az mennyibe kerül.
2014. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még is mi honnan tudjuk hogy pontosan mennyibe fog kerülni a Te kontyod? Mi vagyunk a fodrászod vagy mi? Ahelyett hogy itt pattogsz, fogod magad, bemész a szalonba és megkérdezed, ha meg ez nem oldható meg, aminek az okát nem igazán értem, akkor felhívod telefonon. De nagy dráma...
2014. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!