Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik valami, bármi, amitől...

Létezik valami, bármi, amitől tényleg gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ricinus olaj
2015. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a ricinustól sem. A hajnövekedés genetikán múlik. Ha olajat (argán, olíva, kókusz) a hajvégeidre kensz, akkor nem fog olyan hamar elkopni/letörni, így előbb lesz hosszú a hajad, de semmitől nem fog gyorsabban nőni.
2015. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Én kentem vele, és jó volt. De persze azonnal le kell pontozni a választ. Legközelebb nem is válaszolok. :D
2015. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is nőtt a ricinusolajtól, igaz csak kb. 1 hónap után indult be :D
2015. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ricinusolaj részemről is
2015. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hercegnő_: ) ***** válasza:
23%

Ricinus +

Nekem is nagyon szép volt tőle a hajam,tavaly télen még kentem vele kókusszal keverve,sokáig fényes és puha volt,aztán a nyáron leálltam.

De most újra akarom kezdeni.

Ha nem is növeszti,de már azt megéri,hogy gyönyörű a haj tőle.

2015. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Vigyázzatok, ti is le lesztek pontozva 0%-ra. :D
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2,5 hónapig hetente használtam, ugyanannyit nőtt vele a hajam, mint nélküle.
2015. jan. 22. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mi ez a ricinus mánia, ez csak egy olaj, semmi köze a hajnövekedéshez, ezt akár egy haj-bőrgyógyász is elmondja ha megkérdezed... nem kell elhinni a netes hülyeségeket. A hajad akkor nő maxon ha egészséges vagy, egészségesen étkezel, nincs vitaminhiányod, nem károsítod a hajad mindenfélével.
2015. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!