Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan ható házi pattanástala...

Gyorsan ható házi pattanástalanító. ? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Mar sok helyen néztem de eddig nem sok hatott. Kérlek úgy írjatok hogy hozzá a tapasztalatotokat is!: ) Hogy milyen gyorsan, hány nap/hét, miből mennyi. Előre is köszönöm a válaszokat!! <3

2015. jan. 27. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden embernél máshogy reagálnak ezek a dolgok, nincs ilyen ami egy embernél beválik és akkor mindenki másnál tuti.
2015. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom. De magamtól nem nagxon tudom hogy mit kéne beletenni, és ha írnátok párat az tök jó lenne.:) kipróbálgatnám hátha valamelyik hatna :)
2015. jan. 27. 20:08
 3/6 anonim válasza:
Nekem az használt hogy egy kiskanál tejfölt egy kevés élesztôvel összekevertem, felkentem az arcomra, majd kb.fél óra múlva lemostam. Ezt naponta alkalmazva 4-5 napon belül látható volt a hatása. (az nem biztos hogy neked is beválik)
2015. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sportolj, étkezz egészségesebben (mellőzd a gyorskajákat, csokit stb.-t)

Menj el bőrgyőgyászhoz vagy kozmetikushoz ott majd elmondják mit hogyan kell, te bőrödnek mi lenne a jó.

2015. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy fél élesztőt keverj el egy kis langyos tejjel, vidd fel a masszát az arcodra, 10-15 perc múlva mosd le. :) Ezt ismételd meg heti kétszer. :)

Nem biztos, hogy Neked is beválik, de egy próbát megér.


Ezen kívül amióta én reggel-este hideg vízzel+szappannal arcot mosok, semmi gondom nincs a pofimmal. Ja, és nem használok sosem alapozót, púdert, ilyeneket. :)


22N

2015. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!