Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés,1honap alatt 8cm?

Hajnövesztés,1honap alatt 8cm?

Figyelt kérdés

az imént olvastam egy bizonyos fulfix készitményről ami látszolag nagy eredményekkel kecsegtet hajnövesztés témában. hihetetlen előtte-utána képek vannak egy honap használat után.

Én nemhiszem hogy egy szer valoban ennyire hatásos legyen. Van olyan aki már probálta ? ha igen, kérem ossza meg tapasztalatit.



2015. jan. 30. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

engem is érdekel, én is olvastam ezt a fantázianevet.

Talán Dr. Chen készítmény?

2015. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az. És nagyon érdekelne hogy hatásos-e mert már tehetetlen vagyok.
2015. jan. 31. 00:26
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nos, ha valaki egy kicsit is tapasztalt a webaruhazakban egyből látja, hogy kamu az oldal.... egyszerűen átlátszó.


És ilyen szer nincs! Ricinus, olajozas, belsőleg vitamin!

2015. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8cm bőven túlzás, 3-4cm-t tud maximum nőni a haj egy hónap alatt, de ez elég ritka! Az én hajam még 2cm-t sem nőtt soha, max. másfelet, ennyi egyébkén az átlag hajnövekedés. A honlap kamu, de hajszesszel, vitaminokkal és a hajvégek ápolásával maximalizálni lehet a haj növekedését, de ez még mindig a genetikán múlik. Ha vitaminhiányod vagy egyéb betegséged van, stresszelsz stb. stb. lassulhat a hajnövekedés, illetve hullhat a haj, illetve ha törik a vége, hiába nő, nem lesz hosszabb.. ha ezeket kivéded, és támogatod a hajhagymáid normál működését, és véded a hajad, akkor a tőle telhető legnagyobb tempóban fog nőni: lehet ez 1cm vagy 4 cm, de 8 semmiképp sem.
2015. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamu vélemények vannak az oldalon kamu emberek képeivel, akik nem is magyarok... szóval sokat ne várj ezek után a szertől sem. Átverés.

A hajnövekedést természetes szerekkel nem is lehet gyorsítani, mert ahhoz génmódosítás kellene... ami pedig nagyon veszélyes is lenne. Ha egészséges vagy és minden rendben a hajaddal akkor nő kb havi 1.5-2 cm-t. Ez már jónak számít.

2015. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De mért járatná le magát a Dr. Chen? A többi készítményének nagyon jó híre van.

Pl. a C-vitaminja az egyedüli valódi C-vitamin a piacon.

2015. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem dr Chen...
2015. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!