Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanás utáni foltokat...

A pattanás utáni foltokat mivel lehet hatásosan eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyor règ óta az arcomon vannak a pattanásaim hegei de semmi nem tünteti el teljesen :( sok mindent kipróbáltam de nem találtan megoldást rá! Tudnátok nekem valami hatásos módszert? Előre is köszönöm :)

#eltüntetés #heg #Pattanási
2015. febr. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
az idő... de tényleg. pár év alatt megújul a bőröd (a legalsó rétegek is), akkor majd eltűnnek
2015. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia, sajnos az előbbi hozzászoló nem jól mondja. Sőt, hogy a pattanás utáni foltok, hegek nem az idő múlásával tűnnek el, hanem vannak különböző módszerek, melyek sokat segithetnek, ilyenek pl a dermabrázió, dermaroller, a savas hámlasztások, amelyeket kozmetikai szalonokban végeznek.

Viszont azt tudni kell, hogy a hegek soha nem fognak nyomtalanul eltűnni, de segiteni sokat lehet rajtuk.

Én magam is évek óta a hegeimmel küszködöm, sok mindent kipróbáltam már, de eltüntetni végleg nem lehet, ebbe nehéz de bele kell nyugodni. Esetleg lézerrel lehetne végleg eltűntetni, de azt még nem próbáltam.

2015. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!