Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltam fodrásznál, de még...

Voltam fodrásznál, de még mindig törik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb hátközépig érő hajam volt oldalfrufruval ami az állam alá ért. Nagyon tört a sok vasalástól, és nem egyformára volt vágva, tehát felfelé is. Rávettem magam, hogy levágassam, most a vállam alá ér egy nagyon picivel, de még mindig látom hogy törik. A frufrum nagyon, pedig az már az állam fölé 2 centivel ér:( a vasalást abbahagyom, és szeretném növeszteni, de így nem tudom, és vágatni se szeretnék többet. Mit tegyek?

2015. febr. 1. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Azt a részt mindenképpen le kell még vágatnod, ami törik, különben magától lesz egyre rövidebb.
2015. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Mivel az egész hosszában vasaltad a hajad, így az egész sérült és roncsolódott. Ha nem is akarod most rövidebbre vágatni, akkor minden hónapban tessék levágatni belőle 1-2 centit, addig, amíg a teljes tönkrement rész le nem nőtt. Ez akár 2 évig is eltarthat, ha most a vállad alá ér.

De addig nem lesz szép hosszú, amíg a roncsolódott rész nincs lenőve. A haj egy "halott" rész, nincs keringése, így ha tönkrement, nem fogja semmi rendbe hozni, olyan, mint a köröm: ha beszakad, nem fog összeragadni, csak lenöveszteni lehet.

2015. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vágasd le rövidre és megfelelően ápolva kezd el újra növeszteni sokkal gyorsabban fog nőni mert így csak egy helyben toporogsz vele mert amennyit nő annyit le is kell vágatnod
2015. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!