Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? Már...

Mit csináljak a hajammal? Már mindent megpróbáltam.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, az lenne a problémám, hogy próbálom növeszteni a hajam, de mire egy év alatt nő egy kicsit azt le is vágathatom, mert nagyon töredezett. Használok ricinust, szilikon mentes sampont, balzsamot, hajvégápolót. Volt egy év, amikor egyáltalán nem szárítottam, nem vasaltam, mégis ugyanúgy töredezett volt. Szerintetek miért van ez? Mit tehetnék még?

2015. febr. 5. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
elég folyadékot iszol? Sok gyümölcsöt eszel vagy ilyen időszakban szedsz vitamint? Én erre tippelnék de orvoshoz is elmehetsz ez ügyben de ajánlom az egészséges táplálkozást próbáld ki először.
2015. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Napi 2 liter folyadék mindig megvan. Vitamint szedek, gyümölcs-zöldség mondjuk lehetne több is...
2015. febr. 5. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. febr. 5. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet genetika is, vagyis ilyen hajtípust dobott a gép. Azért nem ártana vérkép, hátha valami hiányt jelez.
2015. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fésű nem tépi a hajadat?
2015. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hajvégeket rendszeresen vágatni kell! Kb 2 havonta fél centit, és így nem fog töredezni! Hiába növeszted, ha úgyis letörik az egész, a növesztéskor is vágatni kell, hogy megmaradjon! Sokkal gyorsabban fog nőni, ha nem törik le a fele, majd meglátod. Emellett figyelj arra, hogy ne hordj olyan felsőket, aminek az anyaga iritálhatja, felsértheti a hajvégeidet, vagy ne legyenek kiálló cuccok rajta, vagy ne csípd be cipzárral, stb. mert az is megtépi. A fésűd is ritka fogú legyen, aminek a vége lekerekített, ja és vizesen ne fésülgesd!Ne szolizz, ne tedd ki napsugárzásnak se nagyon, és ne szőkíts.
2015. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!