Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növeszthetném gyorsabban...

Hogy növeszthetném gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés

Olyan felől érdeklődnék, ami nem káros és nem ricinus olaj.

Szeretném ha még azért hosszabb lenne a hajam, most kb hát középig ér.



2015. febr. 16. 13:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kókuszolajat próbáld ki, meg szedjél speciális hajra kapható vitamin kapszulát. DM-ben van saját márkás termékük, kb 1200Ft. Én nekem nagyon gyorsan nő a hajam,amióta kókuszolajat, olívaolajat, ricinus olajat használok, és mellé szedema vitamint is. :) Ez nekem annyira nagyon nem jó hír, mivel festem a hajam, és már 1,5 hét után látható a lenövés :/
2015. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha a kókuszolajat használom azt csak simán?

Nagyon köszi :)

2015. febr. 16. 13:58
 3/11 A kérdező kommentje:

Az olívaolaj nem teszi zsírossá a hajam?

Bár nekem nem igazán zsíros (max 5-6 nap után), de ha olyannak teszem ki akkor megszenvedek a zsírosságával. (+ vannak "rossz haj napjaim" )

2015. febr. 16. 14:03
 4/11 anonim válasza:
Használhatod simán is, picit melegítsd fel, mert eredeti állapotában amolyan tömény, vaj állagú. Ha belekeversz tojássárgáját, meg olívaolajat, akkor még hatékonyabb pakolást tudsz kihozni belőle. :) Sok sikert!
2015. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A zsírosodással kapcsolatosan nem tudok biztosat mondani, nekem nem zsírosodik jobban tőle, de egy próbát megér, hátha bírni fogja a te hajad is.:)
2015. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Amint úgy van kipróbálom!:)

2015. febr. 16. 16:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Utána kerestem a ricinus olajnak; több embernek hullik tőle haja. Ez igaz? Meg lehet gátolni?
2015. febr. 16. 17:25
 8/11 anonim válasza:
A ricinusról én is olvastam, de egy fodrász ismerősömtől megkérdeztem, hogy neki mi a véleménye. Azt mondta, hogy a hajhullás azért nézhet ki soknak, mert az olaj elnehezíti a hajat, és öblítéskor a súlya a már eleve kihulló hajat mossa ki, meg azokat, amelyek talán következő fésüléskor eleve kijönnének. Azt nem ajánlotta azonban, hogy egész éjjel abban tucsogjon a hajad, max 2 órát, mert kell a hajhagymáknak is a levegő, és egész éjjelre eltömíteni a fejbőrt olajjal nem túl tanácsos. Én használom hajtövekre is egy ideje, és nekem nem hullik többet tőle a hajam.
2015. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is megkérdeztem a fodrászom (+ természetgyógyász is) és kb ezt mondta, nem hullik tőle a haj, csak ha nem mossuk ki belőle. Ő is használja.
2015. febr. 18. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:

az én fodrászom úgy magyarázta el, hogy a ricinusolaj felgyorsítja a hajhagymák működését és az hullik ki,ami pár napon belül amúgy is kihullana, de így hogy felgyorsítja a vérkeringést, előbb kihullik, viszont éppen azért hogy új, szép hajszál nőljön. felhozta azt a példát hogy az új fogunk is csak akkor nő ki, ha a régi kiesett.

De pluszba ajánlom neked a bánfi hajszeszt, nekem sok babahajam lett tőle!

2015. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!