Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek ha egy 14...

Mi a véleményetek ha egy 14 éves lány festeti a haját?

Figyelt kérdés
Nem akarom az egészet festetni csak a véget kicsit vilagosabbra es ezt is nyárra mert suliba nem hiszem h engednék.

2015. márc. 3. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túlzás lenne. Viszont ha ombrét szeretnél, akkor próbáld meg a kamillás verziót. Az egyik kolléganőm csinálja így, és neki nagyon bevált, jól néz ki, és mégsem festék.
2015. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 évesen max csak színezővel, vagy samponnal ami 8 mosás után kikopik.
2015. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felőlem, engem ez nem erdekel, max sajnálom a hajat, ami festék nélkül szebb meg selymesebb is volt.. Mert ilyen korban mindig többet akarnak magukból hihozni, mert azt hiszik, hogy túl "unalmasak". De persze egyszer élünk, és hát attól, hogy kipróbálod nincs baj:) Az ombre nagyon károsítja a hajvégeidet, szóval ha megfelelően ápolod (olaj, balzsam) akkor nem is gáz, 1 nyár alatt kikopik meg lenő:) És jó fodrász csinálja, ez fontos! nagyon igénytelenül tud kinézni, ha lenövésnek tűnik..
2015. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is akartam 14 évesen. De nem engedték :(

Aztán 16 évesen végre befestethettem de fél év múlva visszatértem az eredetihez mert az sokkal jobb.

Szerintem amíg normális körülmények közt van, semmi gond nincs, hidd el még aki itt álszentkedik hogy ő nem ő soha, még ő is akart ilyeneket 14 évesen, ahogy minden 14 éves ki akar próbálni dolgokat.

Szerintem nincs gond. Pláne ha csak egy laza ombréba gondolkodsz.

2015. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját dolga...én is festettem már 13 évesen is az egészet, persze rémesen állt és tönkre is tette a hajam... de legalább tanultam belőle. Ha te csak a végét fested az még mindig levágható ha nem tetszik vagy széttöri a hajad.
2015. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden második 14 évesnek festve van a haja, szerintem nem baj a mai világban
2015. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 évesen kezdtem el feketére festeni a természetes szőke hajamat, azóta is olyan, most vagyok 29. Nem bántam meg, a hajam szép, egészséges, és sokkal inkább önmagam vagyok ezzel a színnel, mint bármilyen világossal.
2015. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!