Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami házi praktika, krém...

Valami házi praktika, krém pattanásra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, elég sok pattanás van az arcomon..sajnos ki szoktam őket nyomni, ezért eléggé be vannak gyulladva.

2015. márc. 28. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

érdemes lenne kozmetikushoz és/vagy bőrgyógyászhoz elmenned.

egyébként az akneroxid krém a legjobb cucc pattanásokra, de csak fényvédővel szabad használni.

2015. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hóbogyó válasza:
Nekem is nagyon pattanásos volt az arcom. A kozmetikus kinyomkodta, de még rosszabb lett. Bőrgyógyász felírt gyógyszert meg krémeket. Az se tüntette el teljesen. Kaptam egyik ismerősömtől aloe vera növényt. Minden este lefekvés előtt bekenem vele, és nekem használ. Én úgy szoktam, hogy letépek egy picit valamelyik szárból, szétnyitom és a géllel áttörlöm. :) Csak ajánlani tudom.
2015. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vegyél teafaolajat nem drága és nagyon jó :)
2015. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Esetleg otthon elkészíthető pakolásokat, amik hatnak? :)
2015. márc. 28. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Fogkrém. Az általában leszárítja, de nem mindig túl hatékony. Egy próbát azonban megér szerintem. ;)
2015. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogkrémben nincs gyulladáscsökkentő, csak szárítja a bőrt.


Miért akarsz otthoni praktikát? Vegyél a boltban jó krémet, és otthon használd.

2015. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!