Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra jó a ricinuso...

Töredezett hajra jó a ricinusolaj? Ha nem akkor mondanátok nekem könnyen beszerezhető, olcsó (! ), esetleg gyorsan ható "szereket" amitől ne lenne töredezett a hajam?

Figyelt kérdés
Ne oltsatok le pls. és ollón kívül mondjatok valamit:D a válaszokat előre is köszönöm!!

2015. ápr. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A töredezett hajat NEM RAGASZTJA ÖSSZE SEMMI! Le kell vágni.
2015. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Pedig az olló az egyetlen megoldás a töredezett hajra, mert nem létezik hajösszeragasztó csodaszer.

Ha a töredezett rész le van vágatva, akkor elkezdheted ápolni a MÁR ÉP végeket argán-, olíva vagy kókuszolajjal.

Ha nem vágatod le a törött részeket, de elkezdesz minden szir-szart a hajadra kenni, akkor adtál a halottnak egy csókot...

2015. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem vágatod le? A töredezett haj tovább törik, a végén már az egész hajad ronda töredezett lesz. Ezen tényleg semmi nem segít. A haj nem egy élő rész, nem tud megjavulni...
2015. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj is jó, viszont ez egy elég sűrű, tömör olaj, és nem egyszerű kimosni a hajból. Így a kimosásához egy jobban tisztító samponra van szükség, ami megint csak kiszárítja a hajat. A ricinusolajat kb 1-2 hetente javasolt használni.


Vegyél szilikontartalmú hajápolót. Gliss kur samponok, balzsamok, Dove töredezett hajra való sampon és balzsam, hajvégápoló olaj. Zsíros hajra való sampont nem igazán javaslok, mert mondom csak még jobban kiszárítja a hajat, de ha mégis használod, akkor a hajvégedre ne kenj belőle, csak a hajtövedre.

2015. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont pont az ellenkezőjét javaslom, NE vegyél szilikonos hajápolókat. Én is sokáig használtam, szilikontartalmú sampont balzsamot, pakolást stb. és nagyon töredezett a hajam. Levágattam a törött részeket, aztán áttértem natúr hajápolókra, azóta is azt használom. Kérdésedre válaszolva: a ricinusolaj nagyon jó, évekig használtam. Fényes és puha lesz tőle a haj, de ami a legjobb benne, hogy láthatóan gyorsabban is nő, és nem töredezik. Igaz, hogy jól tisztító samponnal lehet kimosni, de amennyiben ez natúr, nem szárítja ki sem a fejbőrt, sem a hajat.
2015. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és kókuszolajat hol tudok venni és mennyiért?
2015. ápr. 29. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Mannáéktól tudsz venni: [link]
2015. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon drága, 100 ml 3000 ft-ért....bio boltokban, Herbária stb. helyeken nézz körbe, vannak nagyobb kiszerelésben, jobb áron is :)
2015. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Biowell-nél fél kilót kapsz ennyiért, csak az nem flancos csomagolásban van, hanem tömbben.
2015. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!