Raszta elkezdése?

Figyelt kérdés

Üdv!

Raszta halyat szeretnék, és lenne pár kérdésem:


1.4-6 tinccsel kezdem, akkor később meglehet csinálni az egészet rasztára, hogy ne látszódjon a különbség a régi és új tincsek közt?


2.Elég göndör a hajam, elöl ha egyenes, az orromig leér, picit tovább is. Ez elég hogy elkezdjem pár tinccsel?


3. Ha nagyon nem tetszik, vissza lehet bontani pár héten belül?


4. Visszafésülöm és a kiálló hajszálakat behorgolom, ennyi lenne az egész?


5.Azt mondják akkor kezdjem ha hosszú a hajam, de mivel nekem göndör, nem fog lelógni és nagyon ronda lenne. Mások azt írják minél korábban kezdem annál szebb lesz, szerintetek?


6. Hátul megtudom magamnak csinálni?


7. Hátul tudom horgolni/karbantartani magamnak?


8. Ducibb alkatú fiún nagyon hülyén néz ki?


Előre is köszönöm. :) 18/f



2015. máj. 6. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:

9. Vékonyabbak lesznek a tincsek? Ha igen, mennyivel?

10. Hogyan válasszam el a hajam?


Köszönööm ^^

2015. máj. 6. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:

*HAJAT


Szerintem ne kezd el magadnak, keress egy embert, aki meg tudja csinálni neked, ez egy picit bonyolultabb annál, ahogy te leírtad. Illetve azzal számolj, hogy a raszta tincsek egy 5-10 cm-el rövidebbek lesznek, mint jelenleg a hajad, szóval így vágj bele. Szerintem a rövid raszta nem szép, mert olyanok, mint a kis kukacok. Ha növeszted a hajad, egy idő után a súly le fogja húzni a hajad és le fog lógni. De én nem vagyok szakértő, keress valakit, aki tényleg ért a dologhoz és vele konzultálj.

2015. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne visszafésüld, az ronda nagyon. Tekergetni kell. https://www.youtube.com/watch?v=5jWVtRe9IU0 Meg tudod csinálni hátul is ha ügyes vagy. De horgolni nem hiszem. Vissza lehet csinálni, igen, csak sokáig tart.
2015. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, kezdheted 4-6 tinccsel, és később megcsinálod az egészet, mert hacsak nem akarsz közte fél évet várni, nem lesz különbség a régebbi és újabb raszták között. A rasztáknak is kell idő, amíg változnak. Az enyéim 3 hónaposak, de még semmit nem változtak, legfeljebb a tövüknél. Szerintem ilyen hosszúságú hajból is elkezdheted, bár tudd, hogy egyszerűbb még várni, hogy hosszabb legyen a hajad, mert a raszták, bár ugyan olyan tempóban nőnek, de sokaknál a filcesedés folyamatánál még kissé rövidülnek, így nem túl látványos a hosszabbodás. Azonban, ha a visszafésülős módszert választod, a hajad a felére fog rövidülni. Nekem speciel nem is igazán tetszik a visszafésülős módszerrel készített raszta. Én a twist n' rip módszert ajánlom, alig rövidül 1-2 cm-t a haj. Neten rengeteg videót találsz a készítéséről.

Ha nagyon nem tetszik, ki tudod bontani, de azért jól gondold át, mert rengeteg idő és energia kibontani, plusz roncsolja is a hajat.

Ha már az orrodnál lejjebb ér, és a twist n' rip módszerrel csinálod, már nem nagyon kellene, hogy szétálljon.

Igen, meg tudod magadnak csinálni, hátul is. Illetve, ha a visszafésülést választod, akkor nem tudom. Én az egész hajamat magamnak készítettem, és fenékig érő rasztáim vannak, hátul is meg tudtam csinálni. Hátul is tudod horgolni magadnak, ha akarod.


17/L

2015. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!