Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a jobb? Borotva vs. Gyanta? Ja és melyikből milyen ajánlottok ( a márkájára lennék kíváncsi!? )

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
epilátor
2015. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is az epilátort mondom, bár ez nem volt a kérdésben. Egyszerűen azért, mert egyszer megveszed és évekig használhatod, könnyű kezelni, otthon is megcsinálhatod, bármikor.

Ha a borotva és a gyanta között kell választani, akkor viszont a gyanta. A borotva sokkal kellemesebb és egyszerűbb, viszont hosszútávon nagyon megszívod vele.. Egyszerre nőnek vissza a szőrszálak, jó feketék, szúrnak, viszketnek, 2 nap alatt visszanőnek szinte teljesen... Nekem macerás volt állandóan borotválni, ráadásul a lábam sem lett soha igazán puha és sima. A gyanta 2-3 hétre megszűntette a szőröket, viszont fájdalmas és otthon nehézkes egyedül csinálni.

Szóval a gyanta hatékonyabb, mégha kellemetlenebb is, de tényleg az epilátor a legjobb. 1-2 hétig teljesen sima a lábam tőle, persze első pár alkalommal ez sem fájdalommentes, de nekem jobban bevált mint a gyanta, főleg, hogy ezzel nem kell kozmetikushoz járkálnom.

2015. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. máj. 10. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Jön a nyár? :D
2015. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Epilátor. Nekem a gyanta nem jó, 1 hétig sem tart és utána 2 hétig kell szőrösen járkálni mert csak a nagy szőrt szedi ki... az epilátorral nincs ilyen gond. Kiszedi az apró szőrt is.

Szóval nálam: 1. epilátor 2. borotva 3. gyanta

Gyantából nekem Alveola volt a leghatásosabb, a Veet pl ki sem szedte a szőröm.

2015. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D Jön hát ..

Köszönöm ;)

2015. máj. 10. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:

gyanta. márka? menj el egy kozmetikushoz ő ért hozzá :)

otthoni gyantákkal ne vacakolj

a borotva nem csak h nem tartós de kellemetlen is, ha visszanő szúr és kiütéses lesz. lábra, karra stb egyáltalán nem javasolt, mert megerősödik a szőr. tény h nem fáj annyira

az epilátor viszont baromi fájdalmas, a gyantához képest sokkal. ráadásul ez sem olyan tartós. a bőrrel szemben is kíméletesebb a gyanta, már ha jól csinálják.


23/L

2015. máj. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)) Ment mindenkinek a zöldkezecske!!!
2015. máj. 11. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!