Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól néz ki 1 raszta tincs az...

Tilli kérdése:

Jól néz ki 1 raszta tincs az amúgy normál hajban?

Figyelt kérdés
nem szeretném az egész hajamat berasztásítani, csak egy tincset, ami csak akkor látszódik ha fel kötöm copfba.hogy tudnám megoldani a hajmosást? (a hajamat 2-3 naponta mosom, viszont a raszta tincset sokkal ritkábban szabad...)

2015. jún. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm több is akiknek egy ilyen tincs van a hajában de nekem nem tetszett rajtuk. Lányoknak nem illik, olyan igénytelen hatást kelt,de ez csak az én véleményem.
2015. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt, van is. simán tudsz tőle hajatmosni, mondjuk amikor lenő a töve, érdemes valakit megkérni, hogy horgolja újra, mert elég kellemetlen, amikor belekapsz fésűvel...
2015. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mano Ka válasza:
miert ne lenne normalis ? :) neked kell tetszedjen
2015. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem jól néz ki, nekem is egy tincsem van.

Hajmosás nem gond vele, nyugodtan vizes lehet az is, csak hajbalzsammal meg nemtudom mikkel nem szabad mosni, amik nem csak tisztítják a hajat hanem "ápolják" meg minden ákombákomot csinálnak vele. Neten utánaolvasol a rasztának valami WU2 sampont szoktak mindig ajánlani. Én nem tudom mi az, mert én sampon nélkül mosom a hajam :)

De egyébként nekem minden fürdésnél vizes lesz, mert csak a rendes hajam kötöm föl kontyba, a raszta pedig ott lóg a hátamon. Attól nem megy tönkre. Mondjuk az enyém az pont elég csúnya már, de csak azért mert több mint egy éve nem lett hozzányúlva, és amúgy nem ideális a hajam hozzá. Néha rendbe kell hozatni.

2015. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!