Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodás/raszta megéri?

Kopaszodás/raszta megéri?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre hogy V alakban elkezdtem kopaszodni. Elmúlt 3-4 évem nagyon stresszes és depressziós volt, olvastam hogy emiatt is lehet, illetve az étrendem miatt, amin már változtattam. Eddig tusfürdővel mostam hajat, most átálltam head&shoulders-re. Apukámnak 47 évesen nem sokkal van fentebb a hajvonala, míg tesóm majdnem félig kopasz 30 évesen.


Ez azért szomorít el, mert raszta hajat szeretnék.


Van esélyem hogy visszanőjön a kihullott rész, ha még csak 1-2 cm hullott ki felfelé?

18/f


2015. jún. 8. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
A megéri rész: megéri elkezdeni így is a raszta hajat?
2015. jún. 8. 22:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ,meg rasztával mégjobban ronthatsz a helyzeten
2015. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha kímélni akarod a hajad, akkor ne head&shoulderst használj, mert az aztán tényleg tele van szeméttel..vannak kifejezetten hajhullásra való samponok, gyógyszertárban kérdezd meg, hogy mit ajánlanak, vagy menj el bőrgyógyászhoz.
2015. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!