Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találnék repülőre felvihet...

Hol találnék repülőre felvihető (max 100ml-es) hajápoló termékeket?

Figyelt kérdés
Kicsit konkrétabban: festett szőke hajam van ami különösen igényli az olajak,hajvégápolók stb használatát. Sampont/balzsamot és olajat gond nélkül tudok vinni mert vagy van 100ml kiszerelésben vagy pedig egy kisebb tégelybe rakom. Viszont az egyik kedvencem a gliss kur hair repair hajspray 200ml-es és se drogériákban sem szupermarketekben nincs belőle kisebb kiszerelés. Ötletek?
2015. jún. 9. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kicsi fújós flakont (testpermeteknek van ilyen pici flakonja, ha külön nem találsz), és önts át belőle egy keveset
2015. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírod ki a repülési időt anélkül, hogy kenj valamit a hajadra?
2015. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es válaszoló rendkívül köszönöm az értelmes hozzászólásod. Mivel nem áll szándékomban magamról az idióta p*csa képzetet kelteni ezért elmondanám, hogy CSAK kézipoggyásszal repülök és 2 hónapra :) Mellesleg azalatt a 4 óra alatt amég repülök teljesen jól megvagyok a hajápolóim nélkül a külföldön töltött 2 hónap alatt pedig nem igazán. További szép napot :*
2015. jún. 9. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Bátor dolog 2 hónapra csak kézipoggyásszal menni, de te tudod... Megoldás lehet, hogy ott veszel magadnak egy kisebb adag hajápolót.
2015. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A ruháim + személyes cuccaim nagy része kint van miért vinnék több csomagot? Ez sajnos nem opció mert semmi normális terméket nem találtam
2015. jún. 9. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
vegyél üres 100 ml-es flakonokat, pl. a cosmio árul ilyeneket, vagy gyógyszertárban is árulnak ilyesmit. sőt, legutóbb a h&m-ben is láttam neszeszerben árult kisebb üres flakonokat, travel kit a neve asszem. nem tudom, mikor mész, de ha még soká, akkor ebayről is lehet rendelni. ezekbe töltsd át a cuccokat.
2015. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

DM-ben (drogerie markt) a pénztárnál lévő polcokon mindig vannak kisméretű dezodorok,törlőkendők,fogkrémek és samponok,tusfürdők is!


2-300 ft-ba kerülnek.

2015. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ikeában is kapsz üres 100ml-s flakonokat, úgy nem kell megvenned pluszba a kis kiszerelésű tusfürdőt, stb csak át kell nyomni bele.
2015. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem külföldön, 2 hónap alatt simán megtalálsz bármit, ami kellhet ;) Ne izgulj emiatt.

Amúgy átérzem a gondod, nekem egyenesen fehér szőkére van festve a hajam, jövő héten megyünk nyaralni, egy egész ápolási arzenált viszek bőröndben :D De én nem csak kézivel megyek, szóval itt a gond, ha a helyedben lennék, kint szerezném be a cuccokat.

2015. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kint nem lehet beszerezni?
2015. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!