Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alksebor 20g kenőcs mennyire...

Alksebor 20g kenőcs mennyire vált be nektek? (Pattanások)

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaaj nekem is ilyenem van:D

Szóval nekem ez a krém sajnos nem annyira vált be:/ Mikor felkened a bőrödre, akkor olyan zsíros érzete lesz a bőrödnek, amit nyáron nem nagyon szeretek. Én este szoktam lefekvés elött bekenni az arcomat és reggelre teljesen kipattogzik, amit ugyszíntén nem szeretek.:/ Jobbra számítottam, de azért valamennyi hatása van pl. nekem eltüntette a pirosságot:)

2015. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem olyan rossz, de nekem hosszú távon nem vált be sajnos.

a fél tubusig láttam, hogy csökkenti a gyulladást, de nem akadályozta meg az újabbakat. de ismerek olyat, akinek kevésbé volt pattis a bőre, és bejött neki.

tényleg elég zsíros, én is éjszakára kentem fel.

próbáld ki azért, hátha bejön.

az akneroxid jobb szerintem, csak azt meg macerás, mert fényvédőt kell hozzá használni, meg elég erős szer.

2015. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyáradi Boldizsár válasza:

1 nagy átverés az egész krém,nem ér semmit.

3 ezerért megvettem,de semmi javulás,mintha semmit nem kennék rá.

2015. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!