Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Mit tegyek a pattanások ellen? Nektek mi vált be? (több lent )

Figyelt kérdés
Na szoval 14vagyok Rengeteg pattanással miteszerrel , esküszöm hogy késsel es tűvel fogom őket tönkre tenni mert mar annyira idegesít... Voltam kozmetikusnál.... Egy kicsit segített rajta , aztán próbáltam epret hasznalni az se vált be, nemtudom a fogkrém... Azt csak 1 re lehet ratenni... Citrom? Narancs? Alkohol? Nem nemkell az hogy 2hetig ne egyel ilyen mittudomén milyen 2anyag ami legyen a kajaban... Amugy is alig eszek... Akkor arcmosas okés az megvan , de ha van egy modszeretek részletesen !! Részletesen hogy hogyan es miként es mennyit milyen gyakran... Esetleg bőrgyógyászat ?? Na oda anyumnak mondtam hogy Menjünk el... Tudom 10eneves vagyok ez természetes de nagyon le akarom szedni magamról ezt nembirom es utalom es zavar roh@dt k*rv@ hormonok !! Na tehat akkor ?
2015. jún. 29. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

14 évesen tudsz káromkodni :D. Csatolok pár linket. Én ezeket szoktam alkalmazni és nekem nem szokott pattanásom lenni:

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

múltkor is írtál ki kérdést erről, és jópár hasznos tanácsot kaptál szerintem.

fogkrémet, citromot, narancsot, alkoholt felejtsd el, ártani fog, nem használni.

bőrgyógyász kell.

2015. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legyél türelmes elsősorban! Az idő kencék nélkül is megoldaná a problémát, de tudom milyen rossz ha ilyen a bőröd, tehát én javaslom a rendszeres kozmetikushoz való járást (és pontosan kövesd azt, amit mondd!), esténként és reggelenként is használj mély tisztítót, egy kis idő után szebb lesz tőle az arcod. Az Aloe Vera nagyon jó(!!!) a sebeket/hegeket nagyon szépen eltünteti, és a pirosságokat is! Bőrradírt egy héten egyszer, de maximum kétszer használj, mert az segít eltávolítani az elhalt hámsejteket. ;) Remélem tudtam segíteni! ^^
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!