Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolaj mire jó pontosan...

Kókuszolaj mire jó pontosan és hogyan alkalmazzam?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla, dícsérik, hogy a száraz élettelen hajat felélénkíti, puha és fényes lesz. Viszont az én hajam a tetején Kívül száraz, élettelen, a teteje viszont eléggé zsírosodik. Ilyen esetben is jó a kókuszolaj? Azt olvastam bemaszírozom a hajba, a fejbőrbe és zacskót húzok rá, hogy hasson és aztán lemosom. Ha a tetejére és a fejbőrömre is kerül, akkor nem fog inkább mégjobban zsírosodni?
2015. júl. 22. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

fogd copfba a hajad és csak a hajgumi alatti részre tegyél.

hagyd rajta 1 órát, aztán sampon balzsam.


(vagy két oldalt fogod copfba, mert úgy egyszerűbb hozzá férni, mint hátul ;)


ha akarod a hajgumis alatti részt folpack-ba betekered, de nem feltétlenül szükséges.

2015. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább argán olajat vegyél, jobb mint a kókusz és ki sem kell mosni, oda teszel belőle ahol szükséges.
2015. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!