Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi ido utan latszod...

Nektek mennyi ido utan latszodott a teafaolaj hatasa pattanasok ellen?

Figyelt kérdés
Mert en mar hasznalom par napja es nem valtozott semmit. Meg masoknal olvastam hogy nekik az elso alkalom utan mar eltuntette oket.

2015. júl. 31. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Hát én elég sokáig használtam, de különösebb változást nem eredményezett. 1-2 hónapig szerintem próbálkozz, lehet neked beválik. :-)
2015. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez arra való hogy a már meglévő pattanásokat leszárítsa. Megszüntetni nem fogja őket ha erre vársz, ahhoz egészséges életmód kell. Ha súlyos a helyzet akkor bőrgyógyász, kivizsgálás, gyógyszer.
2015. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En este egy fulpalcikara cyoppintek egy cseppet,bekenem vele a ragyat,es másnap reggelre vagy eltűnik -nem viccelek -vagy újra tele lesz a pattanás,akkor kinyomom,újra teafa,eszre sem veszem,és eltűnik!A J Á N L O M MINDENKINEK!
2015. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!