Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan akinek ritkult a...

Van olyan akinek ritkult a szőr az epilálástól/gyantázástól?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról is, aki azt mondta neki végleg eltűnt, mert borotvát egyáltalán nem használt.

Én a karomon, hónaljamon használom egy ideje és szerintem ugyanannyi. Lábamon nem tudom használni, mert szőrbenövéses lesz.


2015. aug. 3. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem alapesetben is nagyon kevés nőtt mindenhol, de mióta epilálok (5 éve) azóta még sokkal kevesebb van, karomról, lábamról szinte teljesen eltűnt..
2015. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az epilálástól jelentősen ritkult a szőr a lábamon, pedig eredetileg nagyon vastagszálú, fekete szőröm volt.
2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én évente max 3 szor gyantázok ( leginkább a röbidnadrág szezonban) csak három éve kezdtem, de a lábam hátuljáról már majdnem kikopott a szőr :) nekem annyi gondom van a gyantázással, hogy amikor nő vissza a szőr gyakran benő a bőröm alá. De rendszeres bőrradírozással kordában lehet tartani ezt a problémát is :) remélem segítettem.
2015. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Idén januárban kezdtem el gyantáztatni a lábam, 4 hetente megyek kozmetikushoz, azóta nem is értem borotvával a lábamhoz, körülbelül harmadára kopott ki a szőr a lábamon :)
2015. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hónaljon, karon nekem se kopott egy hangyányit se a két év alatt, a hasamon konkrétan még sűrűbb is lett, a lábamon viszont már egy alkalom után ritkult, ki érti ezt... :) Irigylem azokat akiknek mindenhol működik :)
2015. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lábamon és a hónaljamon epilálok kb. fél éve és eléggé megritkult a szőr, van ahol már nem is nő egyáltalán, az egész intim területet pedig gyantáztatom, ott ha hagyom is 4 hetet, akkor is csak pár szál nő vissza és az is olyan nagyon világos szőke és rövid. Borotvát én sem használok.
2015. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ritkult a gyantától a szőr, a hónaljamról szinte teljesen eltűnt. Ami van rajta az is vékony szálú és nem nagyon látszik.
2015. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!