Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Történt olyan hogy a fodrász...

Történt olyan hogy a fodrász nem a legjobb fufrut vágta? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy nekiesel ollóval és belenyírsz vagy megvárod, hogy nőjön kicsit, úgy általában már jobb.
2011. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én hazamentem és levágtam olyanra, amilyenre én szerettem volna.
2011. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De jó nektek :O

Nálam ez sokkal siralmasabb volt... Vállig érő hajat szerettem volna, és full rövidre, majdnem fiúsra vágta le a fodrász a hajam... Mondanom se kell, hogy mennyire voltam ideges :S Megoldás: fodrászváltás, a hajamat pedig 2 kis copfba fogtam mindig (mivel annyira rövid volt, h egy copfba nem tudtam kötni

2011. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nebula ***** válasza:
megvártam míg lenőtt és azóta magamnak vágom
2011. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1* volt a 13 év alatt. nem foglalkoztam vele. tök gyorsan megnő úgyhogy úgy marad ahogy. nem rontotta el csak rövidebb lett mint szerettem volna. na és aztán? belefér egyszer


L*-*

2011. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!