Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lézeres végleges szőrtelenít...

A lézeres végleges szőrtelenítés fáj vagy nagyon forró érzés?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 14:56
 1/2 ragabani válasza:
Szia, én fazont és hónaljt csináltattam. A hónalj nem fájt annyira, de ott már kezeltettem korábban IPL-lel amitől kikopott. A fazon viszont nagyon fájt, konkrétan mintha szögbelövővel csinálnák. Én próbáltam Lidocain krémmel bekenni előtte 10-15 perccel a területet, talán használt valamit. Nekem a 8 alkalmas csomagjuk kevés volt, kell még mennem de egyelőre erőt gyűjtök hozzá. Az eredmény így is látványos, de még nem végleges.
2015. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszodat:) Èn a nyakamat szeretnèm :// Mert beleuntam abba,hogy vèrzik a nyakam ugy probalom kiszerni a már fekete vastag szorszalakat amibol kijon vagy 8 szal es annyi de szornyen csunya es rendes fenyben nagyon latszik. Igy a hajamat mindig elol hordom,h vèletlenül se lássák meg:/. Őszintèn remèlem azèrt,h a nyakamon nem fog úgy fájni:(
2015. okt. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!