Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen arcápolási...

Szerintetek milyen arcápolási dolgok kellenének?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves vagyok,és néha nagyon csúnya pattanásaim vannak,fekete pöttyök a homlokomon,nagyon tág póusok (szemmel látom)

Idáig csak reggel lemostam az arcom vízzel,esetleg Oldspice szárító tusfürdővel, ha előjött egy pattanás,azt kinyomtam, majd lefertőtlenítettem arcszesszel,valóban elég sűrűn mostam arcot tusfürdővel,ami az elég zsíros bőröm kiszárította.. Rájöttem,hogy valamit nagyon el@asz@k..

Milyen arcápolási termékeket mondanátok,amik itthon alkalmazhatók? Mik azok,amig elengedhetetlenek?



2015. nov. 23. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd el a tusfürdőt! A pattanásaidat pedig ne vakard, ne nyomkodd! Ha előjön egy, hagyd békén, hidd el, magától elmúlik, esetleg tehetsz rá fogkrémet vagy jeget. Pattanásra használj teafaolajat vagy hidrogén-peroxidot. Ezen kívül szerezz be egy jó arclemosó tonikot vagy tejet. A hideg vízzel való arcmosás jót tesz. Ha a bőröd nagyon zavar téged, használj korrektort (Catrice Camouflage korrektorát ajánlom!), esetleg alapozót, nem teszel vele rosszat a bőrödnek, hiszen eza hormonok miatt van. Csak sose aludj sminkben, és otthon ne használj!)
2015. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok:) De rendben megfogadom a leírtakat:) Ha valakinek még van tippje,nyugodtan írhat.
2015. nov. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!