Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós szürke hajfestéket...

Tartós szürke hajfestéket keresek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval eredetileg világos szőke hajam van, de kb 2 hete elmentem a fodrászomhoz és befestettem szürkére. Azonban már most elkezdett kikopni és már látszanak a szőkés árnyalatok is. Szeretném magamnak újrafesteni. Már néztem a müllerben a rossmanban és a dmben, de sehol sincs kifejezetten szürke hajfesték (csak hamvasszőke, ezüstszőke stb.). hol lehet kapni kimondottan szürke festéket? Rendelni lehet valahonnan?

2016. jan. 10. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet kapni szinte minden márkából, de szürkéből a tartós festék sem tartós, mert nem természetes szín. Mosással mindig kopni fog.
2016. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

johanna vagy valami ilysmi márkának van galambszürke színe. az szürke. nem próbáltam még, de az szürke.

én egyébként hidegúti ecetes hajhamvasító löttyöt használok, és attól eléggé szürke :)

2016. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hajszínezőt kell tenni a kiszőkített hajra

pl. Directions, Manic Panic, Pravana

2016. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!