Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen színű hajat tudok...

Rossz Fiú kérdése:

Ilyen színű hajat tudok festetni vagy lehetetlen dolog?

Figyelt kérdés

Kép:


[link]


[link]


Azt tudom, hogy ha sötétebb hajam van akkor festéshez ki kell szívni belőle a színt, de sehol nem találok ilyen színű hajfestéket. Mindenhol csak világos színű ezüstüt tudnak adni, de nekem ez a nagyon sötét szürke kellene. Két szalonba is bementem Budapesten és mind a kettőben 15.000 felett csinálták volna meg és azt se mondták el milyen festéket használnak így megvenni sem tudtam volna tőlük.


Valakinek valami ötlet? Tudtok ilyen hajfestékről vagy hajszinezőről? Vagy bármi segítség? :) Mindent elfogadok és előre is köszönöm :) 20



2016. jan. 15. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Veszel egy natúr színt (mondjuk 6.0) és keversz bele jó sok szürke mixtont. De színezőkből is van ilyen szerintem. Célszerű azzal kezdeni, mert azért ez a szürke haj az emberek 90%-án nagyon ocsmányul néz ki... akkor is ha épp ez a divat. Nem egy szép szín.
2016. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!