Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy par szeplö az arcomon,...

Van egy par szeplö az arcomon, nem feltünök, de azert latszanak ha közel van valaki hozzam. Felek, hogy ez valakit zavarni fog. Mas hiba nem nagyon szokott lenni rajta, csak neha napjan. Szerintettek lepuderezem, vagy hasonlo? 17L

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 15:13
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Nem fog senkit zavarni. Ha mégis zavar valakit, az az ő saját problémájuk, nem pedig a tiéd, oldják meg ők. Nem kell változtatnod magadon, hogy másoknak kényelmesebb legyen.
2016. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szeplő nem csúnya, nem is értem miért úgy írod, mint ha bőrhiba lenne

szerintem valakin kifejezetten jól néz ki

ha amúgy szép a bőröd, szerintem emiatt felesleges bármit tenni rá (ha neked nem tetszik és jobban éreznéd magad, ha nem látszódna, az más, de alapvetően felesleges lenne)

2016. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Pedig az lehet aranyos. Ne rejtsd el,az is te vagy.
2016. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tele a fejem szeplőkkel, és minden pasi oda van értem... szóval nem értem hol a gond vele. Semmi áron nem takargatnám.
2016. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt jo hallani:)

Koszonom mindenkinek a valaszat!:)

2016. jan. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!