Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van az arcom ilyennel,...

Tele van az arcom ilyennel, de mi ez?

Figyelt kérdés

Az arcom tele van ilyen kis pötty szerűségekkel, de nem tudom mi ez.

Nem pattanás mert nem piros és nem is fehér a közepe, olyan mintha a bőröm része lenne, de nem tudom mik ezek.

Mellékelek egy képet, hogy érthető legyen hogy miről beszélek.

[link]



2015. ápr. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ez bizony pattanás. nekem is ilyen volt pár éve a homlokom, bőrgyógyász segített rajta.
2015. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a sok kis mütyűr? Hogy segített rajta?
2015. ápr. 4. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
ezek pattanások.ha zavar vegyél patikában valami krémet rá vagy menj el kozmetikushoz
2015. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hogy te krémet kaptál rá vagy mit csinált vele?

Jelenleg az Akneroxid 10-el kenem az arcom, elvileg ennél nagyon erősebb nem létezik.

Régen mindig elkapartam és most jöttem rá hogy ronda az arcom.

2015. ápr. 4. 18:23
 5/7 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz. Nekem is ilyen volt az arcbőröm és ajánlott rá egy krémet, amit a gyógyszertárban ki lehet váltani. Azóta szép az arcbőröm!:)
2015. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megtudnád mondani hogy mit ajánlott rá?

Én már 3x voltam mindig kinyomkodta és nekem nem ajánlott semmit ... :/

2015. ápr. 4. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. aknefug oldatot adott rá és homeopátiás gyógyszert. de ha mostanában kijön egy pattanásom, akkor akneroxid 5-öt teszek rá és nagyon jó. szóval akneroxidozd akkor, szerintem 1 hónap múlva már szebb lesz. ez a legjobb vény nélküli pattanástalanító. de ha használod, nappalra kenj fel fényvédőt is.

ja és próbáld meg nem kaparni és sose nyomkodd, mert akkor seb lesz, és nehezebben gyógyul, akár heget is hagyhat. csak akkor nyomd ki, ha gennyes a teteje.

2015. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!