Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin koffein C1 sampon...

Alpecin koffein C1 sampon valakinek valami vélemény?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és aztszeretném, hogy gyorsabban nőjön a hajam.

Ez hatásos? Vagy valamilyen más sampon esetleg valami más módszer rá? Minden értelmes választ előre is köszönök.



2016. jan. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatásos az! Én mondjuk zsírosodásra vettem ("egészségügyi" kezelés után újranövő hajam ilyen lett), azon már 2 használat után segített. Igen és a bunda meg nő tőle, mint a bolondgomba legalább másfélszer gyorsabban, gyakrabban kell vágatnom. Sőt még a nyakamban is gyorsabban kiugrik tőle a szőr. Az eredmény jó fél év múlva látszódik, nem kell azokra az értékelésekre hallgatni ahol pár hét/hónap használat után lehúzzák ezt a terméket! 31/F vagyok
2016. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előbbi válaszomból annyit kifelejtettem, hogy ahol elkezdtem korábban kopaszodni, ott nőtt ki hajam ettől a sampontól!
2016. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2016. ápr. 1. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 31 éves anyuka vagyok,és igen jó hatással van a hajra:)saját tapasztalat!!! nem holmi kitalált vélemény.
2016. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megkérdezhetlek utolsó válaszoló, hogy mindennap mostad vele a hajad? Én is nő vagyok és szülés után borzalmasan kihullott a hajam, foltokban szinte már kopasz majdnem. Előre is köszönöm, ha válaszolsz :)
2023. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!