Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a vélemények a LOREAL...

Cunciii kérdése:

Mik a vélemények a LOREAL selymes olajáról? Mert én használtam már garnieres olajat és attól nagyon száraz lett a hajam és félek hogy a selymes olaj is kiszáritja

Figyelt kérdés
:(amúgy már tanácstalan vagyok mit tegyek a hajamra annyira száraz bármit teszek rá akár argán olajat akár kókusz olajat. Semmi nem használ.
2016. febr. 18. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a drogériás "olajok" nem olajok, hanem szilikonok inkább. Ez nem jó a hajnak. Ha száraz a hajad akkor elsősorban figyelj oda hogy egészségesen étkezz, igyál elég vizet minden nap. Külsőleg ne vasald, ne károsítsd a hajad, hajszárítót se meleg levegővel használd. A legjobb hajra való olaj az argán és jojoba. Bioboltból, 100%-os olajakról van szó. A többi nem jó. Ezeket minden nap használd, 2-3 cseppet, nem kell kimosni.
2016. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ezekkel jönnek az emberek, csak az a baj hogy használtam már argán olajat és semmit nem ért, ugyan olyan száraz volt a hajam :( nem vasalom, nem száritom hajszáritóval se, nem tudom miért ilyen száraz és könnyen gubancolódik.. de sok jó véleményt hallottam a loreal selymes olajáról, nekem már az is elég lenne hogy ne legyen gubancos fél óra után ha már megfésülködöm és nézzen ki normálisan, meg legyen puha:D
2016. febr. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!