Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak pár ősz hajszálatok...

Ha csak pár ősz hajszálatok van elől (15-20), mit csinálnátok? 25L

Figyelt kérdés

Befesteni nem akarom,mert így is hullik.

Probáltam színezőket, de semmit nem változtat a hajszínemen.

És ha van lenövésem, és látszanak az ősz hajszálaim az is gáz.

Ricinus olajat nagyon ritkán használok, kb. félévente,mert úgy hallottam az is jó a hajra.

Titeket nem zavarna huszonévesen h őszültök?



2016. márc. 12. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar mert a szőkében nem látszik. De ha sötétebb hajam lenne akkor befesteném valamilyen professzionális színezővel vagy henna vagy akármi ami befogja és nem káros. De hallottam már hogy lehet dióval, teákkal is hajat színezni, az sem árt. Habár nem tudom működik-e.

Mondjuk ha nagyon hullik a hajad akkor először is orvoshoz menj mert az nem normális dolog, és nem kéne annyiban hagyni.

2016. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Lattam olyat aki tok beoszolt azt a par szalat kilehet tepni is akar
2016. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ~OnLány~ ***** válasza:
45%

Mondjuk most divatba is jött az ősz haj,a fiatal lányok is őszre festik a hajukat..na de ez lényegtelen.

Mondjuk néztem egy sorozatot, Mit ne vegyél fel ,igaz,hogy idősebb a nő a te korodnál,de jól áll neki így a haja:


[link]


[link]


Látszik,hogy festve van a haja,de direkt ott elől mindig ősz hajszálai voltak,vagy az is festve volt,fogalmam sincs.


Engem zavarna,nem tudom,vagy kitépkedném,de az elől nem túl jó megoldás,ha több is van,akkor talán befestetném.

2016. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem is elől van vagy 5-10 darab egy csomóban. Egyébként az enyém azon kívül, hogy ősz, még kifejezetten ilyen sprőd is. Az összes hajam puha, az ősz szálak meg tök erősek és kemények. Amúgy semmit nem csinálok vele, engem annyira nem zavar, hogy van pár, másik oldalon választom el, és ennyi. Manapság úgy is divat az ezüstös szürke haj :D
2016. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tizenéves korom óta volt egy-két ősz szálam elvétve a hajamban, ami sötétebb barna. Én kifejezetten szerettem őket. :) Ha elkezdene tincsekben őszülni igazából az sem zavarna. Úgyis divat a granny hair... :3

Szerintem nem kell ezen aggódnod, meg hiúsági kérdést csinálni belőle. Valószínűleg neked jobban fel is tűnik, mint másnak. Ha nagyon visszaveti az önbizalmad, akkor marad a festék, vagy a henna. Színező samponok nem fogják be az ősz szálakat. (azok sem, amit hajszínezőnek hívnak, pl Joanna) Viszont ha elriaszt a henna vörös/narancssárga színe miután az megfogta már az indigó is befogja az ősz szálakat is, így lehetsz barna/fekete. :)

2016. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!