Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos Lab35 hajolajról mi a...

Cunciii kérdése:

Kallos Lab35 hajolajról mi a véleményetek? érdemes használni? Milyen tőle a hajatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mond-e neked az valamit hogy 90+%-a szilikon, olaj nagyrészt napraforgó van benne, de az is nagyon kevés. Sok benne az illatanyag... szóval a hajnak hasznos dolog nincs benne. Ha hajolajat akarsz akkor bioboltból vegyél argán vagy jojobát, tisztán. Nem 700 ft, de több évig is elég lesz, szóval nem drága ha így nézzük.
2016. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vettem már argánolajat, kókuszolajat és egyik sem használt, nem tudom mi van az én hajammal de semmi nem jó neki:/
2016. márc. 28. 13:11
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagy része szilikon de nekem már az is elég lenne ha nem kócolódna olyan gyorsan, és nem lenne száraz, de ha biobolti olajat veszek ha szilikonost egyik sem használ..
2016. márc. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!