Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért akar mindenki szőkítés...

Miért akar mindenki szőkítés nélkül szőke lenni?

Figyelt kérdés

Senki nem mer hajat festeni? Igen, szárít. Ápolni kell rendszeresen és rendesen, és nem lesz száraz.


Aztán meg elalélnak a Sunkiss Jelly-től meg az ilyen fújókás szőkítőktől, amiben ugyanúgy hidrogén-peroxid van.


Miért kell ennyire félni ettől?


2016. márc. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok arról, hogy nem fogynának egyáltalán a szőke hajfestékek.
2016. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de a legtöbb kérdés arról szól, hogy kb. gondolattal hogy lehet világosabb a haj.
2016. márc. 24. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom csak nagyon vágynak arra a színre, de előbb szeretnék megtudni van-e jobb alternatíva mint a szőkítés.. nem mindenki fest hajat tinikora óta, akinek úja téma lehet hogy tényleg azt hiszi van más út. De szerintem nem kell kinevetni őket csak mert szeretnék megőrizni a hajuk természetes egészségét (én is voltam szőkített nagyon sok évig, és minden ápolás, törődés mellett is kijelenthetem hogy sajnos/nem sajnos rosszabb volt a hajam minősége, mint most, hogy már csak hennával festem :) sosem volt ilyen dús és szép hajam mint miután végig szenvedtem másfél év lenövesztést és előbukkant a saját színem)
2016. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkabb ne merjenek .. annyi narancssarga es sarga leegett haju lanyt latok .. nekem is regen egy kis falusi fodrasz csinalta es zold lett .. most kb a a kulcsontomig eredeti festetlen barna az alatt sargas szokes .. jo csunya :D meg akarom csinlatani szep lassan vilagos /hamvasszokere csak nem isnerejek jo fodraszt pesten :c az instagramom levanderlime ha valakit erdekel a hajam :D:D
2016. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!