Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogyha száraz és élettel...

Igaz, hogyha száraz és élettelen a hajam a festék miatt, akkor ha lenövesztem 2éven belül megújul?

Figyelt kérdés
Tehát.. nem akarok fülig érő hajat csak mert száraz és semmilyen a hajam, most kb mell alá ér ,viszont ni ncs eltörve! tehát ha hagyom hogy lenőljön akkor onnan a hajhagymáktól egészséges haj fog nőni..kb 2-3év de megújul az egész nemigaz? kókuszolajjal kenem pakolásképp az jót tesz a szárazságnak
2016. ápr. 15. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

a kinövő haj az új és egészséges... szóval igen. 2 év alatt kb lenő az egész. Ha nem ártasz neki akkor szép lesz.

De ha csak száraz a hajad és nincs tönkremenve akkor tiszta argán olajjal kened az is helyreteszi. Kókuszolaj is jó, de kevésbé, és nem a főzéshez való olcsó fajta, mert az semmit nem ér a hajon.

2016. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A haj havonta kb. 1 centit nő. Két év alatt ez 24 cm. Ha levágatod a most festett részt, akkor olyan lesz a hajad, mint festetlen korában.

A rossz hajfesték, a nem megfelelő technika okozhatja a festett haj sprődségét, ezen lehet majd segíteni egy kis változtatással, attól függően, mi okozza a bajt.

2016. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem másfél év alatt gyönyörűen rendbe jött

Nem festettem es tényleg szép lett mar annyi idő után mondjuk 3 éve nem festem de az első 6 hónap szar volt néha alig bírtam ki de ma mar nem is tudom minek festettem :) eleinte utaltam h nincs festve fel kötöttem ricinus olajat használtam 3 havonta vágtattam NEM TÉPVE LETT hanem egyenesen es így meg sűrűsödött is a hajam :) aztán 6 dik hónap után azt vettem észre h nagyon szép lett :)

2016. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen nekem szőkítve volt de 1hónap után rájöttem h ez nem én vagyok, vissza barnára, de megviselte a hajam azért ilyen száraz szénaboglya ,azóta nem is festem.

gondolkoztam h fodrászhoz nem akarok menni, mert 1éve ugyanakkora a hajam mert mindig azt hiszem ha most x centit levág majd egészségesebb lesz, de ha nem törik akkor szerintem felesleges..

úgy is tőtől ami nő haj ,az majd ahogy nő úgy nő a hossz is vele együtt, de akkor megnyugodtam h másnak is sikerült 1-2év alatt megnövesztenie és elhagyni a festéstől tönkrement hajat:)


Igen venni fogok argánolajat is!nagyon jók az olajak

2016. ápr. 17. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!